Sortowanie wg kategorii
Miasto: Warszawa, Data:

Księżniczka Anastazja Wołoczkowa - Nowy Wiek

Pozostało: Dni godz. min. sek.

Szczegóły


Bilety

  • Cena od: 76.50 PLN
  • Cena do: 250.00 PLN
  • Kup bilet

Informacje dodatkowe

  • Sanitariaty: TAK
  • Bufet: TAK
  • Parking: TAK
  • Udogodnienia dla niepełnosprawnych: TAK

Anastazja Włoczkowa - najpopularniejsza gwiazda rosyjskiego baletu, twarz politycznej kampanii Putina, kobieta, której romanse z rosyjskimi oligarchami i hollywoodzkimi aktorami, m.in. Jimem Carreyem, opisywała prasa w Europie i za oceanem. Gwiazda, za którą paparazzi krążą w dzień i w nocy. Najpopularniejsza Primabalerina rosyjskiej sceny 28 kwietnia po raz pierwszy wystąpi w warszawskiej Sali Kongresowej, aby zaprezentować polskim widzom najnowsze, spektakularne show taneczne „Nowy Wiek”.

Zapierająca dech w piersiach choreografia, gwiazdy rosyjskiego baletu, spektakularna akrobatyka, niezwykły duet skrzypcowy i zmysłowe połączenie muzyki i tańca to tylko przedsmak tego, co będzie można zobaczyć na scenie Sali Kongresowej. Każdy występ Wołoczkowej pozostawia niezapomniane wrażenia, przenosi widzów w bajkowy i magiczny świat wielkiego baletu, a wszystkie pokazy artystki kończą się owacjami na stojąco.

Anastazja Wołoczkowa to autorka i wykonawczyni unikatowych programów solowych. Jej osobowością i twórczością interesują się światowe media i publiczność. Artystka przez lata tańczyła w Teatrze Bolszoj oraz Narodowym Teatrze Londyńskim, została utytułowana szeregiem nagród, jak Złoty Lew jako najbardziej utalentowana baletnica Europy oraz najwyższą premią baletową Benois de la Dance. Jej twarz i nazwisko pojawiały się w najbardziej znanych światowych tytułach: "New York Times", "Der Spiegel", "The Gardian" czy "Sunday Telegraph". Anastazja zasiadała w jury rosyjskiego "Tańca z Gwiazdami", a jej uroda wywołała zamieszanie na wyborach Miss Rosji, na których była jurorką (po ogłoszeniu werdyktu to jej, a nie zwyciężczyni, próbowano wręczać kwiaty). Jest osobą najczęściej opisywaną w rubrykach towarzyskich w Rosji, programy z jej udziałem cieszą się najwyższym poziomem oglądalności.

 „Nowy Wiek” Anastazji Wołoczkowej zaskoczy nas szeregiem niezwykle pięknych akrobacji, zachwycającymi współczesnymi strojami scenicznymi, poruszającą muzyką i wybitnymi kompozycjami choreograficznymi. Niezwykłe show, neoklasyka, połączenie kompozycji tanecznych i wokalnych przy wykorzystaniu muzyki takich kompozytorów, jak George Michael, Edvin Marton, Giacomo Puccini, Alessandro Safína, Edith Piaf, Igor Korneliuk, Nino Rota, Igor Nikolajew czy Liubasza. W swoim nowym przedstawieniu Anastazja Wołoczkowa nie tylko tańczy, ale i sięga po mikrofon, aby zaśpiewać piosenki, napisane specjalnie dla niej przez najlepszych rosyjskich kompozytorów („Dym”, „Pridumaj lubow” itd.), jak również olśniewa publiczność swoją odwagą i gracją w ryzykownych występach akrobatycznych.

Anastazja Wołoczkowa: Show „Nowy Wiek” to współczesne przedstawienie o moim życiu, pełnym niezwykłych wydarzeń i emocji. Nowy wiek – czas nowych życzeń, możliwości, nowego nastroju i nowych perspektyw dla każdego z nas. (…) Przez wiele lat pracowałam nad projektem, który spodoba się różnym kategoriom ludzi w różnym wieku. Taniec pozwala porozumiewać się bez słów, język tańca jest zrozumiały dla każdego”.


Źródło: materiały prasowe Organizatora

 

Dodane przez: Karolina Pietrulewicz

Skomentuj pierwszy!


Skomentuj!

Rankingi

  • Atrakcyjność: 1 Liczba głosów: 0
  • Dostępność: 1 Liczba głosów: 0
  • Przystępność informacji: 1 Liczba głosów: 0